Netes Kalibrasyon Laboratuvarı sektöre yenilik katmaya devam ediyor! Kare kod ile sertifika görüntüleme videomuz yayında, izlemek için tıklayınız. 


Bilgiyi Paylaşarak Kaliteyi Birlikte Artıralım! 

29.09.2023 tarihinde Kartepe-Kocaeli'de üretim yapmakta olan Das TR Otomotiv San. Tic. A.Ş çalışanları ile verimli bir eğitim gerçekleştirdik. Üretim ve hizmet kalitesi için kalibrasyonun önemini tüm detayları ile ele aldığımız bu eğitime katılımları için teşekkür ederiz. Gelecek dönemlerde gerçekleştireceğimiz eğitimlerimizi web sitemizden takip edebilirsiniz.

Bilgiyi Paylaşarak Kaliteyi Birlikte Artıralım! 

05.08.2022 tarihinde Ankara'da üretim yapmakta olan Hidrolift Sanayi Makinaları Ve Takım Tezgahları Tic. Ltd. Şti’de verimli bir eğitim  gerçekleştirdik. Netes Kalibrasyon tarafından gerçekleştirilen eğitime katılımları, özverili çalışmaları için firma yetkililerine ve tüm katılımcılara teşekkür ederiz. Kalibrasyon ile üretim ve hizmet kalitesini artırmak için gelecek dönemlerde gerçekleştireceğimiz eğitimlerimizi web sitemizden takip edebilirsiniz.


Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi İktisadi İşletmesi Personelleri Firmamızı Ziyaret Etti !

28-29 Temmuz 2022 tarihlerinde, Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi İktisadi İşletmesi-BETAM’dan katılımcılarımız ile verimli eğitimler gerçekleştirdik.

 

Netes Kalibrasyon Ekibimiz tarafından gerçekleştirilen eğitime katılımları, özverili çalışmaları için tüm katılımcılara teşekkür eder, akreditasyon süreçlerinde başarılar dileriz.


Bilgiyi Paylaşarak Kaliteyi Birlikte Artıralım! 

23 Kasım 2021 tarihinde İzmir'de üretim yapmakta olan TPI Kompozit Kanat 2 Üretim San. ve Tic. Ltd.Şti'nde verimli bir eğitim  gerçekleştirdik. Netes Kalibrasyon  Ekibimiz tarafından gerçekleştirilen eğitime katılımları, özverili çalışmaları için firma yetkililerine ve tüm katılımcılara teşekkür ederiz. Kalibrasyonda doğru ölçüm kadar bilinçli kullanıcı da büyük önem taşır. Bu ilkeden yola çıkarak, kalibrasyon ile üretim ve hizmet kalitesini artırmak için gelecek dönemlerde gerçekleştireceğimiz eğitimlerimizi web sitemizden takip edebilirsiniz.Bilgiyi Paylaşarak Kaliteyi Birlikte Artıralım!
14-22 Şubat 2022 tarihleri arasında Aselsan Elektronik Sanayi A.Ş. ile verimli eğitimler gerçekleştirdik.
Netes kalibrasyon ekibi tarafından gerçekleştirilen eğitimlere gösterdikleri ilgi için, katılımcılara teşekkür ederiz.Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi-BETAM Genel Metroloji ve Kalibrasyon Eğitimi

22 Nisan 2022 tarihinde Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi-BETAM’da Genel Metroloji ve Kalibrasyon Eğitimimizi gerçekleştirdik. Kalibrasyon bilincini vurguladığımız yoğun ilgi gören bu eğitimin düzenlenmesinde emeği geçen Öğr. Gör. Yasin Can BAĞANA'ya ve tüm katılımcılara teşekkür ederiz.
Gedik Üniversitesi Biyomedikal Bölümü Öğrencileri Firmamızı Ziyaret Etti

Gedik Üniversitesi Biyomedikal Bölümünden 14.06.2022 tarihinde firmamızı ziyarete geldi. 
Öğrencilerimize, test ve ölçü cihazları ve kalibrasyon uygulamaları gösterilerek bilgi aktarıldı. Referans cihazlarımız ve satışını yaptığımız ürünler hakkında bilgi verilerek firmamız tanıtıldı.

Öğretim görevlisi Penbe Kocaoğlu ve Reyhan Şahinbaş ile bölüm öğrencilerine planladıkları ziyaretleri için teşekkür ederiz.